Mistrovské utkání

« ZPĚT

Mistrovské utkání

Muži A 0 : 3 FK Loko Vltavín, z.s. B

V mistrovském utkání, které se hrálo bez přítomnosti diváků, jsme přivítali celek Loko Vltavín  B. V tomto zápase jsme chtěli naplno bodovat a tím potvrdit dobrý výkon v minulém kole na Braníku.

Bohužel, opak byl pravdou. Zápas se nám nevydařil. Hra byla špatná, tři přihrávky za sebou se snad ani nevydařily. Inkasovaný gól hned v první minutě, určitě hráčům nepřidal. Když jsme se dostali v velkému vápnu, tak přišla špatná přihrávka a následoval rychlý protiútok, který byl zpravidla velmi nebezpečný. V prvním poločase jsme si vypracovali pouze několik náznaků na šanci.

O přestávce jsme se snažili radami tým uklidnit a povzbudit, ve snaze skóre otočit.

Brzy po zahájení druhého poločasu jsme měli výhodu pokutového kopu, ale ani této velké šance jsme nevyužili. Dá se říci, že nastal zmar a my jsme do konce zápasu nic kloudného nevymysleli. Naopak jsme dvakrát inkasovali a konečný výsledek zní 0:3.

V tomto zápase se nejspíš nemáme za co pochlubit.

Sestava:

Machej David - Merta Vilém, Jovič Alex, Klouda Michal, Nešpor Marek, Voráček Lukáš, Zyta Lukáš (70. minuta Thon Jachym), Kratochvíl Lukáš, Ortmann Matyáš, Světlík David, Alshinbaev Timur

Náhradníci:

Trifunovič Luka, Karaslai Vasyl

Žlutá karta:

Nešpor Marek


Tým Muži A
Místo konání Stodůlky UMT, Kovářova 545, 155 00 Praha 13
Začátek 11. 10. 2020 16:00
Konec 11. 10. 2020 17:45
Sraz 11. 10. 2020 15:00
Povrch Přírodní tráva
Poločasové skóre 0:1

« ZPĚT
POSLEDNÍ ZÁPAS
Muži A
0
:
3
FK Loko Vltavín B
Číst více
POSLEDNÍ ZÁPASY
PŘÍŠTÍ ZÁPASY