Muži B 1 : 1 Tělovýchovná jednota PRAGA

Poslední dubnovou sobotu nás čekalo utkání s TJ Praga. Před zápasem s našimi sousedy v tabulce byl úkol jasný, navýšit náskok na poslední příčky a po klopýtnutí v minulém kole se znovu více přiblížit středu tabulky.

Začátek utkání tomu z naší strany bohužel příliš neodpovídal. Chybělo nasazení a možná i trochu více individuální odvahy v poslední třetině hřiště. Soupeř sice také herně nijak neexceloval, ale šance si dokázal vytvořit hlavně po dlouhých nákopech. Hráči soupeře si takto v prvním poločase vytvořili minimálně 2 gólové příležitosti, nicméně všechny skvěle zlikvidoval Lukáš.

Slibné akce našeho týmu přicházely hlavně po stranách hřiště. Nejvýrazněji ohrozil branku soupeře Martin, jeho střely ale brankář hostí pokryl. Po jedné z dalších podobných akcí přišel ve 36. minutě roh, po kterém následovala skrumáž ve vápně. V této situaci se nejlépe zorientoval Jáchym a střelou z otočky dostal míč do sítě. Od tohoto momentu první poločas již příliš zajímavého nepřinesl a do šaten jsme tak šli s jednobrankovým náskokem.

Začátek druhého poločasu byl z naší strany možná o chlup lepší než vstup do poločasu prvního. Stále byl ovšem náš výkon daleko za očekáváním a soupeř toho dokázal využít. Bezprostředně po jednom z našich útoků přišel od brankáře soupeře dalekonosný nákop, po kterém se do úniku dostal hostující útočník,který si poradil s našimi stopery a tvrdou střelou z vápna vyrovnal skóre. 1:1

Po obdržení branky a několika střídáních se nám konečně povedlo vypracovat si gólové šance. Nejprve se Vlček skvělou individuální akcí dostal až na malé vápno soupeře, bohužel zakončení z úhlu a bezprostřední blízkosti brankáře skončilo na tyči. Ve druhé velké příležitosti se ocitl Dan Futo, centr z pravé strany ale nedokázal usměrnit do poodkryté brány.

Do konce zápasu přišlo už jen pár standardních situací soupeře a jelikož se nám všechny podařilo ubránit aniž by došlo k většímu ohrožení naší branky, skončil zápas nerozhodným výsledkem.

Sestava:Hábl L.-Svoboda,Jovič,Rezek,Laštovka-Jelínek(88.Hábl T.)-Futo,Markanović,Thon,Synek(61.Vlček)-Abdasulov(72.Buchta)