Mezinárodní Svaz Mládeže 0 : 0 Muži A

V článku z minulého zápasu jsem napsal, že příští zápas sehrajeme na hřišti vedoucího MSM, tedy mužstvu, které zatím neprohrálo. Bohužel, musíme konstatovat, že tento stav trvá i po zápase, který jsme tam odehráli. Celý týden jsme se potýkali s personální kalamitou, ale vezměme to postupně.

Nastoupili jsme s cílem, že jedině pozorná obrana, která se vyvaruje chyb může přinést úspěch. Dalším bodem bylo aktivní napadání soupeře a nenechat je kombinovat a vytvářet si šance. Toto se nám opravdu dařilo. Tomáš aktivitou při napadání vybojoval míč, probil se z pravé strany do vápna a jeho střela skončila na břevně. Škoda. Domácí drželi balon, ale my je do šance nepustili. Další šance se urodila po našem vhazování, ale hlavička z malého vápna šla těsně nad. Do poločasu se již nic významného nestalo.

Ve druhém poločase byl obrázek hry podobný jako v poločase prvním. Jediné co se stupňovalo byly emoce. Domácí výrazně vyhráli v držení míče, ale žádnou šanci si za celý zápas nevypracovali. My ke dvěma uvedených šancím přidali ve druhém poločase třetí, když Pepa prošel od poloviny hřiště až k vápnu soupeře, ale domácí brankář vytáhl jeho střelu na roh. Ke konci zápasu omoce plály jak na hřišti, tak i na obou střídačkách. Branka žádná nepadla a tak utkání skončilo 0:0.

Musíme naše hráče pochválit, chyběli nám Honza Roubal, Maty Ortmann, Adam Teslík, Dominik Petko a v sobotu se zranil v céčku i David Dušek. Museli jsme povolat z céčka Šimiho a musíme před jeho výkonem smeknout. Na lavičce jsme měli dva hráče z béčka, ale ve vyhecovaném zápase se střídat nedalo. Každopádně jim děkujeme za pomoc. Hráčům děkujeme za předvedený výkon, při kterém se vydali do posledních sil.

Sestava: Šalanda Vojta - Merta Vilém, Klouda Michal, Šimek Pavel, Strnad Vojtěch - Alshinbaev Timur, Barták František, Kratochvíl Lukáš, Šindelka Josef, Zyta Tomáš, Světlík David

Náhradníci: Hábl Lukáš, Abdrasulov Kairat