SK Újezd Praha 4, z.s. 3 : 1 Muži B

V rámci 15. kola čekal náš B tým výjezd do Újezdu, který stejně jako my na jaře dosud neztratil. Byli jsme odhodláni udržet naši formu a  navázat na předchozí vysoké vítězství na domácím hřišti. V úvodu utkání jsme se snažili držet míč a najít skuliny v domácí obraně, ale soupeř nás téměř k ničemu nepustil. Naopak ve 13. minutě jsme inkasovali. Teprve druhou branku v jarní části sezóny nám vstřelil volný hlavičkář Újezdu, který trefil míčem Petra a tečovaný balon zapadl k tyči – 0:1. Po inkasovaném gólu jsme se chtěli nadechnut, avšak nepřesnosti v rozehrávce a nedůraz před naší bránou vyvrcholili ve druhý gól Újezdu, který padl v 27. minutě po nedůrazném bránění v malém vápně – 0:2. Ve snaze odpovědět na vedení soupeře jsme se snažili napadat rozehrávku a více se tlačit do vápna. Bohužel Petrova střela zpoza šestnáctky postrádala razanci a Jáchymův pokus přelobovat brankáře skončil pouze na břevně. Naopak domácí na konci poločasu využili naší otevřené obrany po své levé straně a po centru přes celé vápno dokázal hráč domácích na zadní tyči uklidit míč do sítě – 43. minuta, 0:3.
Ve druhé části zápasu jsme chtěli na soupeře vlétnout a využít jejich pomalejší obrany. Bohužel jsme nevolili dobrá řešení v poslední třetině hřiště a naše převaha nenesla kýžené ovoce. V 64. minutě se nám přeci jen povedlo snížit po pohledné kombinaci na pravé straně, kde si Dan s Martinem několikrát vyměnili míč, který dostali do vápna, kde se dostal ke střele Dominik a Růža tečí dokázal vstřelit branku – 1:3. Újezd nás po zbytek zápasu do vážnější příležitosti prakticky nepustil. Domácí dobře kouskovali hru a těžili z naší netrpělivosti při kombinaci.
Ve čtvrtém zápase jara jsme tak poprvé ztratili body a opět se nám vzdálil střed tabulky. Příští domácí utkání musíme zabrat a opět najít naši ofenzivní formu s předchozích kol.

Sestava:Hábl L.-Svoboda,Jovič,Rezek(87.Futo),Laštovka-Mlch-Thon(70.Suchánek),Petko,Markanović(70.Novotný),Fassinger(49.Červený)-Růžička

Branka:Růžička