Muži A 6 : 0 Tělocvičná jednota Sokol Troja

Do mistrovského utkání s Trojou jsme šli s lehkými obavami, jelikož vloni jsme domácí zápas prohráli a před tímto zápasem nám oproti minulému týdnu vypadlo pět hráčů. Nutno dodat, že hráči, kteří nastoupili podali výkon, kdy výpadek stabilních hráčů nebyl znát.

Od počátku zápasu jsme byli aktivnější a nutno říci, že prvních sedm minut rozhodlo o vítězi. Ve druhé minutě si seběhl po pravé straně Martin na přihrávku, míč zatáhl do vápna a jeho střílenou přihrávku uklidil Pepa do sítě. 1:0. O tři minuty později se situace opakovala, pouze v jiném provedení. Maty starší seběhl po pravé straně a jeho centr uklidil do sítě Lukáš. 2:0. V sedmé minutě to bylo již 3:0, Maty starší průnikovkou našel před vápnem Martina a ten střelou k tyči dal třetí branku. Po třetí brance tempo hry lehce opadlo, ale i nadále jsme byli lepším týmem, branku jsme do poločasu již nepřidali.

I ve druhém poločase jsme byli aktivní, prostřídali jsme postupně hráče dorostu, kteří měli v nohou sobotní zápas a nutno říci, že nastoupivší hráči plně zastoupili své kolegy. Gólu jsme se dočkali až v 70. minutě. Domino poslal do brejku Dana, ten si položil brankáře hostí a do prázdné branky zvýšil na 4:0. Za deset minut se prosadil i Adam. Domino vybojoval míč přihrál Adamovi, který míč potáhl k vápnu a střelou k tyči nedal brankáři Troji šanci. 5:0. O dvě minuty později opět Adam zužitkoval přihrávku Matyho staršího a opět uklidil k tyči. Završil tím celkové skóre na konečných 6:0.

Hráči podali dobrý výkon a nutno říci, že jsme navázali na výkon ze Řep. Vojta si vychytal první nulu a vyzařovala z něho velká spokojenost. Nesmíme usnout na vavřínech v podobných výkonech pokračovat i nadále. Čeká nás ještě mnoho zápasů, kde lze dost získat, ale také ztratit.

Sestava: Šalanda Vojta - Svoboda Martin, Klouda Michal, Markanovič Daniel, Petko Dominik, Ortmann Matyáš, Malý Matyáš (57. minuta Pospíšil David), Kratochvíl Lukáš, Šindelka Josef (62. minuta Červený Daniel), Teslík Adam, Hřebejk Martin (62. minuta Světlík David)

Branky:

2. minuta Šindelka Josef   as. Hřebejk Martin

5. minuta   Kratochvíl Lukáš   as. Ortmann Matyáš

7. minuta   Hřebejk Martin   as. Ortmann Matyáš

70. minuta   Červený Daniel   as. Petko Dominik

72. minuta   Teslík Adam   as. Petko Dominik

82. minuta   Teslík Adam   as. Ortmann Matyáš