Mistrovské utkání

« ZPĚT

Mistrovské utkání

AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. 1 : 5 Muži A

Na mistrovské utkání do Podolí jsme jeli s obavami, jelikož nám chybělo pět hráčů z kádru áčka a dorost hrál souběžně na Admiře a tak jsme museli sáhnout do kádru béčka. 

První poločas nebyl z naší strany nic moc, skoro by se dalo říci že nic. Domácí tým byl běhavý a důrazný. Nás několikrát podržel v brance Vojta. My jsme byli nebezpečný hlavně po standartních situacích, kde se Michal vždy dokázal prosadit, ale branka z toho zatím nebyla. Jediný gól v prvním poločase vstřelil Lukáš z pokutového kopu, který byl odpískán po ruce domácího hráče. Pokutovému kopu přecházela individuální akce Davida, který proběhl s míčem z vlastní poloviny až do vápna Podolí, svými zasekávačkami položil obránce, který jeho střelu zblokoval, ale před dorážkou odrazil míč rukou a byla penalta, kterou Lukáš s přehledem proměnil. Michalovu hlavu opět vychytal domácí gólman a tak se šlo do poločasu s naším jedgólovým vedením.

O poločase bylo nutno nabrat nové síly, jelikož se hrálo ve třiceti stupňovém vedru. A tak hlavní slovo měla voda.

Úvod druhého poločasu byl úplně o něčem jiném. Naši hráči atakovali domácí borce hned po ztrátě balonu a tím jsme si vytvořili tlak, který jsme zužitkovali dvěma rychlými brankami. Nejprve Maty odražený míč poslal do šibenice a o dvě minuty později Adam sebral domácím míč a ze samostatného úniku nedal brankáři Podolí šanci. Pak již byla iniciativa hlavně na našich kopačkách. Udávali jsme tón hry a postupně vstřelili další dvě branky. Nejprve se prosadil Michal po Matyho rohovém kopu a pak Růža dorazil Adamovu střelu. Bohužel, Vojta čisté konto neudržel, když rozhodčí pustili dvoumetrový ofsajt..

Vezeme do Stodůlek tři body. Výkon, který v prvním poločase nestál za nic se ve druhém poločase zlepšil a vítězsví je naprosto zasloužené.

Sestava: Šalanda Vojta - Laštovička Filip, Markanovič Daniel, Klouda Michal, Světlík David, Ortmann Matyáš, Jelínek Marek (80. minuta Hábl Lukáš), Kratochvíl Lukáš, Petko Dominik, Teslík Adam, Růžička Jiří

Branky:

36. minuta   Kratochvíl Lukáš

51. minuta   Ortmann Matyáš

54. minuta   Teslík Adam

63. minuta   Klouda Michal   as. Ortmann Matyáš

77. minuta Růžička Jiří   as. Teslík Adam

Žlutá karta: Klouda Michal


Tým Muži A
Místo konání Na hřebenech II/1062, 14700 Praha 4 - Podolí
Začátek 9. 9. 2023 13:30
Konec 9. 9. 2023 15:15
Sraz 9. 9. 2023 12:15
Povrch Přírodní tráva
Poločasové skóre 0:1

« ZPĚT
POSLEDNÍ ZÁPAS
Tj Sokol Bílá Hora
1
:
4
Muži A
Číst více
POSLEDNÍ ZÁPASY
PŘÍŠTÍ ZÁPASY