Muži A 1 : 1 Olympia Radotín a.s.

Do zápasu s Radotínem jsme šli s jediným cílem a to vyhrát.

Od počátku zápasu jsme byli mnohem lepším týmem a mnohdy to vypadalo, že je jen otázkou, kdy začnou branky padat a kolik jich soupeři dáme. První branku jsme dali v šestnácté minutě, když po autovém vhazování Matym, Michal hlavou prodloužil za sebe a Lukáš už uklidil míč do sítě. I nadále jsme udávali tón hry, ale přišla chybička v obsazení protihráčů a hosté ve dvacáté druhé minutě vyrovnali. Poté se hrálo až do konce zápasu pouze na jednu branku, tolik šancí kolik jsme si vypracovali by muselo stačit minimálně na tři zápasy. Naše střely šly buďto do brankáře hostí, ale většinou jsme stříleli tak, že to vypadalo, že neumíme nohu klopit a naše střely šly přes  branku.

Veliká škoda ze ztráty dvou bodů.

Sestava: Šalanda Vojta - Merta Vilém, Klouda Michal, Světlík David, Zyta Tomáš (77. minuta Kocourek Matěj), Kratochvíl Lukáš, Barták František, Malý Matyáš (83. minuta Hataš Petr), Ortmann Matyáš, Hřebejk Martin, Šindelka Josef

Branka:

16. minuta    Kratochvíl Lukáš   as. Klouda Michal