FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN 0 : 3 Muži A

Na mistrovské utkání jsme tento týden zajížděli do sousedního Zličína, kde jsme se utkali s béčkem domácího klubu. Cíl byl jediný, protrhnout střelecký nezmar z minulých zápasů a odvézt do Stodůlek tři body.

Od počátku zápasu byl zápas velmi vyrovnaný a to hlavně naší zásluhou, jelikož jsme nehráli opravdu moc dobře. Špatný pohyb, nepřesné přihrávky a řešení herních situací také nebylo ideální. Za celý první poločas jsme si vytvořili jedinou šanci, ale střela matyho skončila těsně vedle. Domácí tým měl také jednu šanci a stejně jako my ji prohospodařil. Domácí tým byl složen z mladých běhavých hráčů, který díky svému pohybu a nepřesné hře nám více nedovolil.

O přestávce měl Mára hodně co vysvětlovat a názorně ukazovat na tabuli chyby, kterých jsme se dopouštěli.

Druhý poločas byl z naší strany mnohem lepší, začali jsme si vytvářet i šance, ale dosažení toužebného gólu ne a ne přijít. Nakonec branky přišly. Nejprve David čtvrt hodiny před koncem po odraženém míči ve vápně propálil všechno a my šli do vedení. Šest minut před koncem kopal Maty O rohový kop, který si našel Michal, jeho hlavička skončila na břevně a Pepa hlavou uklidil míč do sítě. Netrvalo ani dvě minuty a Maty M posílal střílený přízemní centr do vápna, který si domácí hráč tečnul do vlastní sítě. Posledních pět minut se již odehrálo v klidu a my vezeme do Stodůlek toužené tři body.

První listopadovou neděli odehrajeme na domácí trávě poslední podzimní zápas před vlastními diváky a tak vezměte tuto pozvánku ke společnému rozloučení  s domácím pažitem.

Sestava: Šalanda Vojta - Merta Vilém (63. minuta Marhoul Petr), Klouda Michal, Červený Daniel, Ortmann Matyáš, Kratochvíl Lukáš, Barták František, Teslík Adam, Zyta Tomáš (77. minuta Malý Matyáš), Dušek David (63. minuta Weinzettel Matěj), Světlík David (78. minuta Šindelka Josef)

75. minuta   Světlík David

84. minuta   Šindelka Josef   as. Klouda Michal