Muži A 3 : 0 FC Slavoj Vyšehrad, a.s.

V posledním domácím zápase sezóny jsme přivítali hosty z Vyšehradu. Cíl byl rozloučit se s domácími fanoušky vítězstvím.

Od prvních minut jsme byli lepším a aktivnějším týmem, když hra se odehrávala na polovině hostujícího mužstva. Vytvořili jsme si několik šancí, ale vstřelit branku byl skoro nadlidský úkol. Dvakrát jsme nastřelili tyč, ale branku jsme bohužel nedali.

Ve druhém poločase naše převaha trvala a vypadalo to, že je otázkou času kdy to tam padne. Naštěstí jsme se dočkali v 55. minutě, když Adam posunul míč doleva na Tomáše a přihrávku za obranu hostí uklidil David do odkryté branky hostí. Konečně vedeme 1:0. O deset minut později Fanda prostrčil mezi stopery na Pepu a ten se nemýlil. 2:0. O šest minut později únik Martina, který si narazil s Adamem a ten dal třetí branku do sítě hostí. Přicházeli i další šance a branek v síti hostů mohlo být mnohem více. Šance jsme neproměnili a tak konečné skóre bylo 3:0.

Rozloučení s domácími fanoušky se podařilo. Vítězství bylo zasloužené a předvedená hra potěšila.

Sestava: Šalanda Vojta - Merta Vilém, Klouda Michal, Roubal Jan, Červený Daniel (72. minuta Marhoul Petr), Ortmann Matyáš, Kratochvíl Lukáš, Barták František, Teslík Adam, Zyta Tomáš ( 59. minuta Hřebejk Martin), Dušek David (59. minuta Šindelka Josef)

Náhradník: Hábl Lukáš

Branky:

55. minuta   Dušek David   as. Zyta Tomáš

65. minuta   Šindelka Josef   as. Barták František

71. minuta   Hřebejk Martin   as. Teslík Adam

Žlutá karta: Červený Daniel, Zyta Tomáš