Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora 1 : 4 Muži A

Poslední mistrovské utkání jsme sehráli na Bílé Hoře. Utkání se hrálo na malé UMT, tedy hřišti, které domácímu mužstvu vyhovuje. Na travnaté ploše hrálo souběžně mužstvo přípravky. Tušili jsme, že zápas bude bolet, ale že až takhle to teda ne. Každopádně jsme chtěli vyhrát, abychom neztratili kontakt s čelem tabulky.

Začátek zápasu se nám moc nevydařil, hned ve třetí minutě jsme inkasovali a domácí tým šel do vedení. Po tomto probuzení jsme začali hrát to co jsme chtěli a začali si vytvářet jednu šanci za druhou. Ke vstřelení branky měli blízko Michal, David, Lukáš nebo Fanda, ale míče létaly buďto vedle nebo nad. Vyrovnávací branka začala u Máry. Na střídačce chytil míč, který okamžitě hodil Pepovi se slovy rychle na Davida! Pepa poslechl, David souboj s domácím obráncem ustál a levačkou podstřelil domácího brankáře. Vyrovnáno. I nadále jsme hráli na jednu branku, ale vstřelit vedoucí gól se nam nepodařilo.

O přestávce Mára nabádal ke klidu a chtěl, aby hráči pokračovali ve stejné hře, branky, že určitě přijdou.

Přišly. Měl pravdu. Nejprve Vilda vyvezl míč z vlastní půlky až do vápna soupeře, přihrál Pepovi, který nadvakrát míč dotlačil do sítě. Konečně vedeme. O pár minut později kopal Fanda rohový kop, jeho centr našel hlavu Adama a ten zvýšil naše vedení na 3:1. O čtyři minuty později roh z druhý strany, který tentokrát rozehrával Pepa, jeho centr šel přesně na hlavu Davida a bylo to 4:1. Uklidňující gól. Poté se již utkání více méně dohrávalo. Naši hráči vymýšleli, ale k cíli to nevedlo. Domácí si vypracovali dvě tutovky, ale Vojta řekl ne a nepustil již nic.

Cíl splněn. Vezeme do Stodůlek tři body a podzimní část jsme ukončili vítězstvím a udržením čtvrtého místa, které bohužel nebylo naším cílem. Pomýšleli jsme na příčky vyšší. Tak na jaře nashle.

Sestava: Šalanda Vojta - Merta Vilém, Klouda Michal, Červený Daniel, Zyta Tomáš, Kratochvíl Lukáš, Barták František, Teslík Adam, Dušek David (65. minuta Malý Matyáš), Šindelka Josef (72. minuta Marhoul Petr)

Náhradníci: Hábl Lukáš, Ortmann Matyáš

Branky:

23. minuta   Dušek David   as. Šindelka Josef

52. minuta   Šindelka Josef   as. Merta Vilém

58. minuta   Teslík Adam   as. Barták František

62. minuta   Dušek David   as. Šindelka Josef

Žlutá karta: Roubal Jan