Muži A 3 : 4 FK DUKLA Praha

První mistrovské utkání jsme sehráli s Duklou spolek na UMT ve Zličíně. Cíl byl samozřejmě jediný a to výhra.

V prvním poločase proti nám nastoupil ligový dorost Dukly a jeho kvalita byla znát. Dokázal maximálně využít našich chyb a po zásluze vedl po prvním poločase 3:0. My jsme sice nehráli špatně, ale vyloženou šanci jsme si nevypracovali. Náznaky šancí tam byly, ale to bylo na Duklu málo.

O poločase Mára udělal tři změny v sestavě, některé byly z důvodu zranění nebo nemoci. Vysvětlil hráčům co je potřeba udělat jinak a lépe. Soupeř udělal rovnou pět změn.

Druhý poločas byl již ve znamení naší výrazné převahy a snahou zvrátit výsledek. Začali jsme si vytvářet šance, ale góly nepřicházeli. Smůlu protrhl David, který zužitkoval přihrávku od Martina. Chvíli nato, prostřelil vše Michal po přistrčení míče od Honzy. V čase tlaku a snahy po vyrovnání přišel ovšem gól Dukly a hosté vedli o dvě branky. V závěru jsme vstřelili třetí branku zásluhou Lukáše po nahrávce Pepi. Snaha a tlak v nastavených třech minutách ovšem vyšla naprázdno a tak jsme jarní sezonu zahájili prohrou.

Nedá se nic dělat, bojovat budeme dále a výsledky se určitě dostaví.

Sestava:

Hábl Lukáš - Merta Vilém (46. minuta Petko Dominik), Roubal Jan, Klouda Michal, Strnad Vojtěch, Barták František (46. minuta Vondrák František), Ortmann Matyáš (46. minuta Světlík David), Kratochvíl Lukáš, Šindelka Josef, Alshinbaev Timur (60. minuta Malý Matyáš), Hřebejk Martin

Branky:

58. minuta   Světlík David   as. Hřebejk Martin

66. minuta   Klouda Michal   as. Roubal Jan

90. minuta   Kratochvíl Lukáš   as. Šindelka Josef

Žlutá karta: Roubal Jan