Mistrovské utkání

« ZPĚT

TJ Sokol Nebušice, z.s. 0 : 8 Muži A

Na mistrovské utkání s Nebušicemi, které se hrálo na UMT na Vyšehradě jsme odjížděli s maximální opatrností, jelikož mužstvo z Nebušic se nacházelo na druhém místě tabulky a při podzimním zápase na domácí trávě nám docházli jak nebezpečné mužstvo to je. Celý týden jsme s trenérem probírali způsob hry Nebušic a hlavně jejich přednosti, kterými nás na podzim přehrávali. Na základě těchto poznatků se Mára snažil postavit sestavu tak, abychom co nejvíce eliminovali jejich přednosti.

Začátek utkání se nám povedl, Pepa ve třetí minutě vystihl rozehrávku stoperů soupeře a s přehledem skóroval. Po čtvrt hodině Vojta nahrál Matyášovi ml., který z dvaceti metrů střelou přesně k tyči nedal domácímu brankáři šanci. 2:0 pro nás. O dvě minuty později Vojta přistrčil před vápnem Pepovi a bylo to 3:0. Začátek zápasu nám opravdu vyšel. I nadále jsme byli lepším týmem, ale čtvrtou branku jsme přidali až ve 35. minutě kdy po rohovém kopu trefil Michal tyč a Maty st. již uklidil míč do branky. Do konce poločasu se již skóre neměnilo a tak jsme šli do přestávky s vedením 4:0.

O přestávce jsme hráče nabádali ke klidu a nadále aktivní hře a nepřipustit soupeře skórovat a pustit zpět do hry.

Po přestávce hráči pokračovali v aktivní hře a byli jsme i nadále lepším týmem. Martin byl při úniku faulován a nařízenou penaltu Lukáš s přehledem proměnil. Po hodině hry jsme vystřídali všechny tři dorostence, které čekal v neděli zápas s dorostem a vystřídavší hráči pokračovali v nasazení i nadále tak, aby rozdíl byl co nejmenší. Po centru Matyho st. zakončoval Lukáš a bylo to 6:0. Domácí tým jsme k ničemu nepouštěli a byla to vyloženě hra v naší režii. Přišla další penalta za faul, kterou bezpečně proměnil Adam. V poslední minutě jsme zahrávali rohový kop, který rozehrál Maty st., centr našel hlavu Honzy Roubiče, který uzavřel skóre na konečných 8:0.

Dá se říči zápas snů. Nutno říci, že náš výkon měl opravdu parametry a Márou postavená sestava úplně vymazala Nebušické přednosti. Hráči makali celých devadesát minut a nepolevili ani za rozhodnutého stavu.

V neděli 24. března nás od 15,00 hodin čeká na domácí trávě mužstvo ze Řep. Přijďte povzbudit naše mužstvo, které fanouškovskou podporu vždy potřebuje.

Sestava:

Šalanda Vojta - Zyta Tomáš, Klouda Michal, Roubal Jan, Strnad Vojta (75. minuta Merta Vilém), Hřebejk Martin (60. minuta Alshinbaev Timur), Kratochvíl Lukáš, Malý Matyáš (60. minuta Teslík Adam), ˇPetko Dominik, Ortmann Matyáš, Šindelka Josef (60. minuta Pospíšil David)

Branky:

3. minuta   Šindelka Josef

14. minuta   Malý Matyáš   as. Strnad Vojta

16. minuta   Šindelka Josef   as. Strnad Vojta

35. minuta   Ortmann Matyáš   as. Klouda Michal

52. minuta   Kratochvíl Lukáš   penalta

61. minuta   Kratochvíl Lukáš   as. Ortmann Matyáš

78. minuta   Teslík Adam   penalta

90. minuta   Roubal Jan   as. Ortmann Matyáš