Přátelské utkání vs FAAZ

« ZPĚT

Přátelské utkání

Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o. 8 : 6 Starší přípravka U11

PU Sokol Stodůlky vs FAAZ, pátek 7. 2. od 18:00 (UMT), sraz v 17:45 v hale Zbuzany (10 hráčů)
nominace: Petr Benda, Lukáš Caithaml, Filip Hás, Jakub Chrž, Filip Hartmann, Horia Marin, Anna Oudránová, Saša Sidorov, Evžen Spirin

Přátelské utkání s naším oblíbeným soupeřem bylo plné krásných fotbalových akcí z obou stran. Je nutno přiznat, že náš soupeř působil fotbalověji a v některých pasážích nás výrazně přehrával.Výsledek se tedy tentokrát překlopil na stranu soupeře a to zaslouženě. 

V utkání jsmě měli problémy a rozehrávkou od vlastní branky, protože soupeř zahustil střed hřiště a rychle nás napadal. Na to existuje poměrně jednoduchý recept, který známe a umíme. Petr nebude pospíchat s rozehrávkou. Kluci zvětší hřiště a pak si pohybem začnou říkat o míč. Tím se otevře prostor a je možné bezpečně rozehrát. Chce to klid u brankáře a pohyb od hráčů v poli.     

Další naše známá bolístka jsou časté ztráty míče po vlastních chybách. Kličkování s hlavou dole do přesily soupeřů vede často ke ztrátám míče a nebezpečným protiútokům soupeře. FAAZ toho často využíval a trestal nás za to. Pokud ztratíš míč, musíš makat ihned zpátky a napravit to v obraně!

Trenéři byli spokojeni s nasazením a bojovností u většiny hráčů. Tento zápas určitě nebyl poslední s tímto soupeřem. Příště jim to vrátíme i s úroky. 


Tým Starší přípravka U11
Místo konání hala Zbuzany
Začátek 7. 2. 2020 18:00
Konec 7. 2. 2020 19:30
Sraz 7. 2. 2020 17:40
Povrch Umělá tráva
Poločasové skóre :

« ZPĚT
POSLEDNÍ ZÁPAS
Muži A
1
:
1
SK Zbraslav
Číst více
POSLEDNÍ ZÁPASY
PŘÍŠTÍ ZÁPASY