Muži B 7 : 2 Sportovní klub Střešovice 1911

Na úvod jarní části soutěže přivítaly Stodůlky tradičně silného soupeře ze Střešovic. Do zápasu vstoupili stodůlečtí odvážně a bez ohledu na velký rozdíl v počtu získaných bodů obou týmů. Nasazení domácího mužstva přineslo již ve 12. minutě své ovoce v podobě gólové trefy Bartáka, který po úniku překonal bezmocného brankáře. Za pět minut přidal druhý gólový úspěch Stodůlek Růžička, který využil mezery v obraně hostů a suverénně zakončil svou akci. Rychlé dvoubrankové vedení Stodůlek zalarmovalo hráče Střešovic, kteří zvýšili tempo a začali častěji a nebezpečněji ohrožovat branku domácích. Na 1:2 z pohledu Střešovic korigoval ve 23. minutě Kopal, který získal v pokutovém území odražený míč, kličkou si poradil se dvěma obránci a poté k tyči zakončil. Zbytek prvního poločasu proběhl ve znamení velkého tlaku hostujícího týmu, který měl místy velmi blízko k vyrovnávacímu gólu. V důležitých momentech však tým podržel brankář Machej a výborně vracející se Merta. Do druhého poločasu nastoupilo mužstvo Střešovic s jasným plánem pokračovat v tlaku a vyrovnat. Vážnou trhlinu jejich plánu způsobil v 54. minutě Týbl, který se nejlépe zorientoval v malém vápně, skvěle si naběhl na centr Vaše a poslal Stodůlky opět do dvougólového vedení. Bohužel tento stav vydržel pouze dvě minuty a byl to opět útočník hostujících Kopal, který snížil na rozdíl jediné branky. Trenéři vycítili, že je správný čas poslat na hřiště uzdraveného Jindru. Záložník domácích se jim  za důvěru odvděčil záhy, když poslat do pokutového území krásný centr, kterým našel skórujícího Růžičku. V 60. minutě se k míči dostal znovu aktivně hrající Jindra, zatáhl ho po levé straně a správně si všiml spoluhráče Bartáka sprintujícího přes celé hřiště k brance soupeře. Nádherná Jindrova přihrávka sedla Bartákovi přímo do kroku a jeho střela byla nechytatelná – 5:2 pro Stodůlky. Tento gól viditelně oslabil vůli soupeře pokusit se se zápasem ještě něco dělat. Navzdory vysokému skóre nehodlal útočník Růžička soupeře nijak šetřit. V 63. a 75. minutě přidal do sítě hostujících ještě dva zásahy, přičemž jeden z nich dokonce od půlící čáry, kdy chytře využil příliš vysunutého postavení brankáře Střešovic. Koncentrovaný výkon domácího týmu podpořený dobrými individuálními výkony jednotlivců dovedl Stodůlky k nečekaně jednoznačnému vítězství a důležitým třem bodům.

Sestava: Machej - Merta,Jovič,Švestka,Hain(46.Fassinger) - Týbl,Barták,Nešpor,Vaš(57.Jindra) - Karaslai(65.Hartoš) - Růžička(76.Kolář)

Branky:4x Růžička, 2x Barták, 1x Týbl