SC Radotín 0 : 1 Muži B

Za krásného nedělního odpoledne se v utkání 1. B třídy utkali týmy SC Olympia Radotín B a Sokol Stodůlky B.

Stodůlky,už trochu tradičně,nastoupili opět s mnoha vynucenými změnami (4 změny co se jmen týče, dokonce 7 postových!!) oproti minulému zápasu. Trenér Hábl si nejspíše libuje v častém rotování sestavy a udržení zdravé rivality v týmu.

Od začátku se hrál vyrovnaný zápas. Na Stodůlkách nebyla v nejmenším znát jakákoliv nesehranost,většina borců už se zná dlouho,a tak věděli,co od sebe očekávat.

První půle mnoho šancí nepřinesla. Většina akcí končila u obou týmů v předfinální nebo finální fázi. Nejvíce akcí však nejspíše ukončil návratilec Růžička, který si nejspíše vzpomněl na nejlepší léta Filippa Inzaghiho a svým spoluhráčům nedal moc šancí rozvinout jakoukoliv ofenzivu svým častým postavením mimo hru.

Největší šance prvního poločasu,tak přinesla až poslední minuta,kdy se výborně hrající Škrášek probil přes pravou stranu a nahrál  trochu na paty Růžičkovi,který z malého vápna jen nastřelil obránce domácích. Odražený míč se však dostal k Timimu,který neměl kudy vystřelit a tak vrátil míč Růžičkovi,který se zbavil obránce a ve druhé velmi nadějné příležitosti,při střele s lehkou pomocí soupeře upadl a vyslal tak na bránu neskutečnou šudlu,se kterou si již brankář poradil.

Do druhého poločasu se tak šlo za stavu 0:0.

Druhý poločas již přinesl mnohem více šancí a zápas nabral na obrátkách. První větší šanci měl po nahrávce Růžičky Nešpor,který však již oplývá mládím jen duševním, přecenil  svojí rychlost a byl jednoduše od míče odzbrojen obráncem.

Svojí druhou tutovku v zápase měl Růžička,který z 10 metrů s pomocí drnu přestřelil (měl té smůly nějak nezvykle moc nebo je to jen dřevák).

Třetí šanci v 2. poločase však Stodůlky již proměnili. Týbl pasem z pravé strany našel Timiho,který byl nominován,až na poslední chvíly a ten si na penaltě krásně  zpracoval a nekompromisně proměnil,0:1.

Po tomto góle Radotín Stodůlky zatlačil. Nejvíce šancí měl mladý šikovný radotínský bloňdák, který však většinou naštěstí bránu buď netrefil nebo jej šikovným zákrokem zastavil Markanovič,který měl  nejspíše vidět červenou kartu,ale rozhodčí k nám byl přívětivý a obdařil ho jen kartou žlutou.

Stodůlky tak nakonec uhájili jednogólový náskok i s pomocí Macheje,který podal jistý výkon,stejně jako celá obrana.

Sestava:Machej-Markanovič,Jovič,Klouda,Fassinger-Jelínek(60.Karaslai)-Týbl,Nešpor,Škrášek,Alshinbaev(80.Hartoš)-Růžička(57.Čermák)

Branky:Alshinbaev

Místo konání Ke Zděři 1111, 15300 Praha 5