Muži B 4 : 3 Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE

Hráči z Písnice, kteří vstoupili do soutěže nevyrovnanými výkony, byli dalším mužstvem, které prověřilo naše borce. Na začátku zápasu měli oba týmy po jedné tutovce, skóre se však neměnilo. Nejprve jsme mohli jít do vedení my, když Fassinger centroval do vápna, ale Škrášek z tutovky  přestřelil, hned poté hosté kopali trestňák, Machej šanci nadvakrát bravurně zlikvidoval. Pak se delší dobu nic nedělo i když míč jsme měli na kopačkách častěji my. První změna skóre přišla ve 37.minutě. Fassinger stejně jako na začátku zleva centroval, tentokrát ale Klouda se šancí naložil lépe než Škrášek a hlavou otevřel skóre - 1:0. V 50. minutě přišel nádherný okamžik. Voráček poslal míč za obranu na Kloudu do ofsajdové pozice, ten nehrál, zezadu si však chytře naběhl Fassinger, opařeného brankáře nádherně přeloboval a zvýšil na - 2:0. Hráče hostí to evidentně rozhodilo a najednou bylo na hřišti jen jedno mužstvo. V 54. minutě další gól ještě pro ofsajd neplatil, v 60. minutě už ale vedení bylo tříbrankové. Markanovič dostal míč do běhu, šel sám a chladnokrevně k tyči zakončil - 3:0. Když pak v 65. minutě Kotrč po faulu na Kloudu proměnil penaltu - 4:0, tak to vypadalo, že je rozhodnuto a Písnice si odveze pořádnou nakládačku, jenže to neznáte stodůlecký béčko....... Když hosté hned po výkopu v 66. minutě snížili na 4:1, tak to pořád vypadalo, že se nic neděje, budeme pokračovat v tlaku a navyšování skóre bude i přesto nadále narůstat. Jenže jako by nějaký šarlatán naše hvězdy omámil a začly se dít věci. Hráči si začali nadávat, alibisticky vyčítat jeden druhému chyby a místo toho aby soupeře dorazili, tak přestali hrát fotbal, úplně vypadli ze hry, trenér Hábl měl najednou tlak 320/280 a Písnice si najednou dělala co chtěla. 78. minuta - 4:2, 83. minuta -  4:3. Jen zázrakem už další míč v naší bráně neskončil a výhra zůstala za kostelem, ale kdyby se fotbal hrát více jak 100 minut, tak to skončilo pořádnou ostudou. Takže hoši, máte nad čím přemýšlet.

Sestava: Machej-Merta(61.Thon),Kotrč,Trifunovič,Voráček-Marakanovič,Nešpor,Týbl,Škrášek,Fassinger(61.Jindra)-Klouda(68.Laštovka)

Branky:Klouda,Fassinger,Markanovič,Kotrč