Muži B 1 : 2 AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.

Posledním soupeřem před vynucenou pauzou v zápasovém rytmu byl tým z Podolí. Vzhledem k jeho postavení v tabulce jsme chtěli naplno bodovat a hostům v tabulce odskočit. Prvních 15 minut zápasu tomu také nasvědčovalo. Stodůleckým se dařila kombinace a rychlými přihrávkami se ke střelám dostali Barták a Škrášek. Bohužel, po neproměněných šancích se hra vyrovnala, přesnost se vytratila z našich kopaček a soupeř se dostal do hry. Brankář Šalanda si však se závary před naší brankou poradil. V závěru poločasu měl tři slibné příležitosti v rychlém sledu za sebou Nešpor, avšak v den zápasu se ho držela střelecká smůla. Do šaten se tak šlo za stavu 0:0. Druhý poločas začal nejhorším možným způsobem. Za silného deště obránce Stodůlek podklouzl při rozehrávce a hostující útočník se tak dostal do samostatného úniku, který vyústil ve vedoucí gól. O deset minut později bylo ještě hůře, když se Podolí prosadilo ze skrumáže v malém vápně po rohovém kopu. Po druhém gólu hostů byla na hráčích Stodůlek znát frustrace z vývoje zápasu, neboť soupeř v zápase prakticky nevystřelil ani jednou na naší branku, ale dostal se do dvougólového vedení. Naději na vyrovnání přinesla hezká akce Alshinbaeva, který unikl po pravé straně a naservíroval přesnou přihrávku do běhu střídajícímu Hartošovi, který neomylně zakončil a snížil na 1:2. Vyrovnávací branka však již v závěrečném tlaku nepadla, a tak jsme museli přijmout velmi hořkou porážku.

Sestava: Šalanda-Thon,Trifunovič(73.Hartoš),Klouda,Karaslai-Týbl,Barták,Nešpor,Škrášek,Fassinger(62.Jindra)-Alshinbaev

Připraveni: Hain,Laštovka

Branka: Hartoš