FK Řeporyje, z.s. 3 : 1 Muži A

Na mistrovské utkání do Řeporyj jsme jeli s jediným cílem. VYHRÁT. Byli jsme si myslím dobře připraveni na hru Řeporyj, ale do hry zasáhl nepříjemný činitel.

Od začátku zápau jsme byli aktivnějším týmem a domácí do hry moc nepouštěli. Po pasu Davida, Timi postupoval sám na domácího brankáře a my šli do vedení 1:0. Supr začátek. O chvíli později přišla naše velká chyba a neobsazený domácí hráč z malého vápna vyrovnal na 1:1. Následně se Timi dobře uvolnil ve vápně a mohl jít do gólu, rukama byl položen na zem, ale dle rozhodčího upadl sám. Po půlhodině jsme vymýšleli u našeho vápna, až jsme o míč přišli a z trestného kopu šli domácí do vedení 2:1. Do konce poločasu jsme měli převahu, ale vyrovnat se nepodařilo.

O přestávce jsme si vyříkali chyby, kterých jsme se dopouštěli a šli jsme výsledek otočit.

Cíl nebyl splněn. Po necelé hodině domácí z metrového ofsajdu zvýšili na 3:1. My jsme se nevzdali, ale dostat se brance soupeře byl neskutečně těžký úkol, jelikož muž v modrém držel praporek stále nahoře. I když jsme již branku dali, stejně nebyl uznán pro údajný ofsajt. Diváci, kteří přišli na zápas ze Stodůlek, při našem držení míče již skandovali ofsajt a jejich přání bylo smějícím se pomezním rozhodčím splněno.

Prohráli jsme a jsme zklamaní. Bojujeme do konce a jen tak se nevzdáme.

Sestava:

Hábl Lukáš - Merta Vilém, Škrášek Filip (79. minuta Dmytrenko Aleksandr), Evteev Iurii (46.minuta Zedník Filip), Světlík David (63. minuta Petko Dominik) - Ortmann Matyáš, Kratochvíl Lukáš, Teslík Adam, Klouda Michal -  Alshinbaev Timur, Zyta Tomáš (65. minuta Bašista Kamil)

Branka:

19. minuta   Alshinbaev Timur   as. Světlík David

21. minuta   Pavelka David

30. minuta Pánek Ivan

57. minuta Hanzlík Zdeněk