Muži B 2 : 2 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s.

Ve 2. kole přivítala rezerva Stodůlek na svém exilovém hřišti na UMT Motorletu tým z Bohnic. Oproti minulým sezónám se však nejednalo o Béčko, ale Áčko které loni sestoupilo z A. třídy.
Vlivem zranění, dovolených a osobních důvodů se sestava složitě lepila stejně jako v 1. kole. Aby se utkání vůbec mohlo uskutečnit, muselo devět hráčů přejíždět ze Slivence po utkání stodůleckého A týmu, aby tak tak stihlo začátek utkání. Pět hráčů již mělo v nohách 90. minut náročného duelu. Na výpomoc dorazila i ikona C týmu Pavel Najman a muž okamžiku z postupové sezóny Béčka Pavel Šimek, v současnosti rovněž hráč C týmu.
Zatímco se Bohnice aktivně rozcvičovaly s použitím met a herních činností, rezerva Stodůlek jen posedávala u střídačky a čekala na přijíždějící hráče a doufala, že dá dohromady 11 hráčů.
Navzdory tomu však patřil začátek utkání domácím, kdy se už v 10. minutě po hezké individuální akci a krásné střele z vápna k levé tyči prosadil kapitán Nešpor – 1:0! Bohnice se v té době věnovaly hlavně nářkům na výroky rozhodčích (ačkoliv lepší sudí než tito v této soutěži nejsou) a jejich nekoncentrovanost využil v 16. minutě Hartoš, když k němu propadl odražený míč od jednoho z obránců Bohnic a ten se ocitl sám před brankářem hostí a nezaváhal – 2:0!
Nutno dodat, že Bohnice působily fotbalověji a jistěji v kombinaci, po druhé brance ve své síti se začaly soustředit na hru a začaly rezervu Stodůlek přehrávat a vypracovávat si šance. Brankář Machej dlouho odolával a pochytal všechny pokusy hostů, ale na střelu z bezprostřední blízkosti mezi nohy, které předcházela hezká akce Bohnic po levé straně, byl krátký a Stodůlky tak inkasovaly ve 44. minutě nepopulární gól do šatny – 2:1!
Do druhé půle šla rezerva s tím, že urve všechny 3 body pro sebe. Hned ve 49. minutě přišlo ale vystřízlivění, kdy si po balonu za obranu vstřelil vlastní gól Šimek, když chtěl odkopnout míč před hráčem hostů, ale bezpečně ho uklidil k tyči – 2:2!
Od té doby bylo na hřišti jen jedno mužstvo, domácí hráči si již nevypracovali žádnou výraznou šanci, útočníkům se nedařilo udržet míč vepředu a tak se valil na domácí obranu jeden útok za druhým. Hosté měli velké množství závarů, které jen se štěstím neskončily gólem v síti Stodůlek. I díky tomu, že v 52. minutě přišel na hřiště Kotrč, který výrazně vyztužil defenzivu domácích, se podařilo nakonec Stodůlkám udržet remízový stav až do závěrečného hvizdu rozhodčích.

Sestava:Machej-Matoušek,Najman(52.Kotrč),Rezek,Fassinger(74.MusilOndřej.)-Zyta(33.Škrášek),Nešpor,Ortmann,Voráček(46.Šimek) - Růžička,Hartoš(52.Čarnogurský)

Branky: Nešpor,Hartoš