Mistrovské utkání

« ZPĚT

Mladší přípravka U8 41 : 12 SK Aritma Praha, z.s.

U8 vs SK Aritma Praha 41:12

Zápas na prvním hřišti začal pro náš tým jasnou převahou. Soupeře jsme přehrávali, zatlačili ho na jejich půlce. Herní převaha se projevila i ve skóre. Za nasazení a předvedenou hru v první čtvrtině zaslouží kluci velkou pochvalu. Ve druhé a třetí čtvrtině soupeř zabral, podařilo se mu hru vyrovnat. Stodůlky polevili a přestali dávat do hry potřebné nasazení. Kluci ani tolik neběhali a přestali se jim i dařit kličky. V poslední čtvrtině se nám podařilo soupeře úspešně presovat a z nepřesné rozehrávky mu dát pár gólů. Kluky pořád neučíme kombinační hru. Důraz je na kličkování a individuální akce. Nicméně už kluky nabádáme, aby se vyvarovali kličkování do 3,4 hráčů v těsném bloku. V takovém případě chceme po hráčích raději otočit hru a zkusit zaútočit z druhé strany. Na druhém hrišti byl zápas naprosto jednoznačný v náš prospěch. Hráči tam zvítězili 21:3.

Kluci jen tak dál. Je vidět že na tréninku dobře pracujeme. Pokračujme v tom.