Muži A 3 : 0 TJ Sokol Řepy, z.s.

Mistrovské utkání s mužstvem Řep jsme sehráli na domácí trávě. Ačkoli se mužstvo hostí nachází na posledním místě tabulky, vzpomínali jsme na minulý rok, kdy jsme se Řepama doma prohráli a rozhodně jsme nechtěli podobný výsledek opakovat.

Do zápasu jsme nastoupili plni odhodlání se snahou co nejdřívě rozhodnout a zápas v klidu odehrát. Bohužel, utkání nebylo tak jednoduché, jak jsme si představovali. Byli jsme to my, kdo určoval průběh hry, ale mnoho nepřesností a na můj vkus méně pohybu zapříčinilo, že když již šance přišla, tak gól ne a ne padnout. Až po rozehrání trestného kopu a centru do vápna vyskočil nejvýš Michal a vstřelil první branku do sítě hostí. Do konce prvního poločasu jsme již branku nepřidali a tak se šlo do kabin s vedením 1:0.

I do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, ale šance jsme neproměnili. Po hodině hry si Adam vybojoval balon a svoji akci zakončil brankou. Konečně navýšení skore a klid na naše kopačky. Čtvrt hodiny před koncem zahrával David rohový kop a Honza hlavou zvýšil naše vedení na 3:0. I když přišly ještě další šance, skore se již nezměnilo.

Tři body zůstaly ve Stodůlkách a ty se počítají. Příští zápas sehrajeme v pátek dopoledne na hřišti Troje s domácím mužstvem.

Sestava: Šalanda Vojta - Zyta Tomáš, Klouda Michal, Roubal Jan, Strnad Vojtěch, Barták František (61. minuta Malý Matyáš), Alshinbaev Timur (46. minuta Hřebejk Martin), Kratochvíl Lukáš, Teslík Adam, Ortmann Matyáš (61. minuta Světlík David), Šindelka Josef (61. minuta Merta Vilém)

Náhradník: Hábl Lukáš

Žlutá karta: Zyta Tomáš

Branka:

31. minuta   Klouda Michal   as. Ortmann Matyáš

64. minuta   Teslík Adam

73. minuta   Roubal Jan   as. Světlík David