Základní Informace

Tréninky:

Termíny tréninků naleznete na úvodní straně týmu.

Pro optimální organizaci tréninku prosíme omluvenky z tréninku nejpozději 2 hodiny před začátkem tréninku na Whatsapp skupinu určenou pro omluvenky. Pravidelné absence stačí omluvit pouze jednou. Pro přidání do skupiny se obraťte na trenéra.

Trenéři přebírají děti až na začátku tréninku ve stanovený čas na předem domluveném místě a ve stanovený čas je zpět předávají rodičům. Za dobu před a po tréninku za děti neodpovídají, za vyzvednutí zodpovídají rodiče! Nestandardní situace vždy řešit s trenéry předem.

Pro účast na tréninku je nutné odevzdat níže vyjmenované vyplněné a podepsané dokumenty, které jsou ke stažení zde:

• Prohlášení o zdravotním stavu hráče
  • Prohlášení rodiče za odpovědnost dítěte
  • GDPR

Výbava na fotbal:

Trénink:

• tréninkové triko / mikina / lehká bunda (lehká čepice), trenýrky / lehké tepláky, turfy (umělá tráva) / lisovky (přírodní tráva) / sálovky (hala), míč vel. 4, chrániče a stulpny (dobrovolně – doporučujeme), lehce slazené pití / voda (optimálně alespoň 0,7 l)

Zápas/turnaj:

• černé trenýrky a stulpny, turfy (umělá tráva) / lisovky (přírodní tráva) / sálovky (hala), chrániče (povinně), míč vel. 4, lehce slazené pití / voda (optimálně alespoň 0,7 l), dresy vozí trenér přímo na zápas

Zápasy/Turnaje:

Mistrovská utkání S pod TJ Sokol Stodůlky (2 hřiště 5+1).

• Rozpis zápasů je možno najít v sekci zápasy. V detailu je uvedena adresa hřiště včetně času srazu, případně i povrch hřiště. Sraz cca 30 minut před zápasem. Nominace bude obvykle ve čtvrtek večer na Whatsapp skupině.

Přátelská utkání dle hracího vytížení a výkonnosti hráčů.

Turnaje – Ondrášovka Cup, Zbuzany / MINI CUP, ..

Nominace na zápasy:

Případnou absenci hráče na zápase je nutné omluvit nejpozději do středy večer daného týdne, abychom byli schopni ji zohlednit. Nominace bude obvykle ve čtvrtek na Whatsapp skupině "Sokol 2014 info". Pro přidání do skupiny se obraťte na trenéra.

Náklady na sezónu:

• příspěvky 3000 Kč za ½ roku. Úhrada převodem na bankovní účet: 131194319/0800, V.S. 7 plus první čtyři čísla rodného čísla hráče (např. 71401). Do poznámky uvádějte jméno hráče. Na vyžádání vystavíme příjmový doklad. U sourozenců platí sleva 1.000,- Kč na  mladšího z nich. Za I.pololetí prosíme o úhradu do 31.10., za II.pololetí do 15.4.

• tréninkové oblečení (triko 350 Kč, mikina 550 Kč, stulpny 150 Kč, trenýrky 350 Kč, šusťáková bunda 700 Kč, ... )

• zimní turnaje cca 250-300 Kč za zúčastněné dítě dle počtu dětí

Cíle:

• primárním cílem nejsou výsledky, ale individuální rozvoj jednotlivců

• vychovávat vůdčí a zdravě sebevědomé hráče

• podporovat kreativitu a hravost

• upřednostňovat ofenzivní pojetí hry před defenzivním

• presovat (napadat) soupeře a být neustále v pohybu

• být týmem, co se snaží tvořit hru

• dbát na kvalitu a přesnost provedení všech činností

• zdokonalit techniku pohybu a práci s míčem i bez míče

• disciplína, komunikace, naučit se respektovat soupeře, rozhodčí, diváky

• radost ze hry, vytváření pozitivního prostření s podporou rodičů

Rodiče:

* Prosíme o zaslání kontaktních údajů dítěte: jméno a příjmení, datum narození, rodné číslo, trvalé bydliště, aktuální pasové foto/registrace na FAČR/, dále jméno, mobil a email na rodiče. Po zaregistrování obdržíte několik potvrzujících e-mailů přímo od FAČR - jediné, co musíte udělat, je potvrdit svou e-mailovou adresu. Na ostatní e-maily není potřeba reagovat, poplatek za členství uhradí klub.

Informace zašlete e-mailem takto:

ročník 2014: kozeny.f@seznam.cz

* Zajistit účast dítěte na maximálním počtu tréninků a pracovat na jeho sportovním všestranném rozvoji individuálně mimo fotbal.