PODZIM 2023 - HODNOCENÍ TRENÉRŮ MLÁDEŽE

PODZIM 2023 - HODNOCENÍ TRENÉRŮ MLÁDEŽE

U19 - STARŠÍ DOROST
Hlavní trenér: Lukáš Fassinger
Asistent trenéra: Martin Hřebejk
 
HODNOCENÍ: Po postupu do přeboru nás čekalo spoustu kvalitních soupeřů a težkých zápasů. I v této kvalitní společnosti jsme zakončili podzim na 2. místě s bilancí 10 výher, 1 remízy, 2 porážek a nejvíce nastřílenými brankami. Kromě výsledků můžeme být spokojeni i s herním projevem, kdy se nám dařilo držet míč na kopačkách a zakládat akce už od vlastního pokutového území. V přípravě na jarní část je potřeba zapracovat na zdokonalení stávající taktiky, nácviku nových taktických variant, řešení situací v útočné třetině hřiště, souhře a kondici. Pokud budeme pokračovat v dobré práci na tréninku a hlavně dobrém přístupu, tak se můžeme ve zbývající části sezóny poprat o postup do divize.

U17 - MLADŠÍ DOROST
Hlavní trenér: Robert Swan
Asistenti trenéra: Alen Duvnjak, Jan Zachar
 
HODNOCENÍ: Náš vstup do sezóny nebyl z říše snů, ale byť výsledky nepřicházely, herně jsme na tom nebyli špatně, soupeřům jsme se vyrovnali, bohužel lepší výsledky nás stály zbytečné chyby, velký počet ztracený míčů, kvalita v zakončení a větší klid na míči. Po hráčích jsme chtěli maximální intenzitu, bohužel intenzita byla na úkor kvality. V průběhu sezóny jsme přehodnotili a změnili způsob jakým chceme hrát, přišla první výhra tím pádem i více sebevědomí a začali jsme dobré výsledky a hru opakovat a nakonec přišel i skalp prvního týmu tabulky na jeho hřišti. Poslední zápas se sice nepovedl, ale máme už výrazně lepší výchozí pozici do jarních zápasu ve kterých chceme ukázat, že Stodůlky nepatří na spod tabulky. V zimě na tom zamakáme.
 
U15 - STARŠÍ ŽÁCI 
Hlavní trenéři: Josef Šindelka, Michal Klouda
Asistent trenérů: Oleg Spirin
 
HODNOCENÍ: Po podzimní části sezóny jsme s 25 body na 3. místě Pražského přeboru s bilancí 8 výher - 1 remíza - 2 prohry a skóre 59:9. Některé zápasy se nám povedli lépe, některé nebyly úplně ideální ... důležité pro nás ovšem je, že většina kluků v U15 je na fotbal dobře nastavená. Poctivý přístup v trénincích i zápasech je dobrým příslibem pro jejich fotbalový rozvoj. Je skvělé, že snaha hrát konstruktivně, která se mládeži ve Stodůlkách vštěpuje už od přípravek, má svůj reálný efekt. Přináší nám nejen úspěchy výsledkové, ale i velmi slušný herní projev. Během podzimní části si troufáme říci, že nás po herní stránce nikdo vyloženě "nepřejel". Slabší pasáže jsme měli v utkáních s Duklou (1:2) a Tempem (2:3), ale ani zde jsme herně nepropadli. V těžších zápasech nás zatím limituje proměňování šancí, na druhou stranu je však důležité, že si tyto situace dokážeme konstruktivně  vytvořit. Na zakončení v prostoru velkého vápna se pravidelně zaměřujeme v trénincích a věříme, že i v této činnosti dojde časem ke zlepšení. Všem klukům děkujeme za přístup a jejich rodičům za podporu!
 
U15 "B" - STARŠÍ ŽÁCI "B"
Hlavní trenér: Rostislav Ježek
Asistenti trenéra: Milan Průša, Martin Kraic, Martin Vosyka
 
HODNOCENÍ: Začali jsme podzimní čast sezóny hrát už na velkém hřišti. Některé zápasy hráči prohráli, protože jim chybí zkušenosti. Přesto se jim podařilo vyhrát pár zápasů a po podzimní části jsme na 6.místě v tabulce. Je potřeba pracovat s hráči a posunout jejich výkonnost dál. Děkujeme všem za podporu.
 
U13 - MLADŠÍ ŽÁCI
Hlavní trenéři: Vladimír Forejt, Tomáš Pösl
Asistenti trenérů: Vlastimil Čelustka, Josef Šindelka ml.
 
HODNOCENÍ: Po zbytečně rozpačitém úvodním zápase se hráči herně zvedli a podzimní část sezóny odehráli v pražském přeboru na velmi solidní úrovni. Kvalitní zápasy jsme sehráli zejména s týmy z čela tabulky, kdy jsme v některých pasážích soupeře aktivní nátlakovou hrou a kombinací přehrávali a získali jsme cenná vítězství (Bohemians, Dukla, Tempo). S dosavadním leadrem (Meteor) jsem sice nebodovali, ale za výkon se určitě stydět nemusíme. Body jsme však naopak trochu zbytečně ztratili se soupeři ze středu tabulky (Podolí, Motorlet), kdy jsme si neporadili s herním stylem soupeře. Dosavadní průběh nám ukázal, že prozatím nejsme schopni předvádět 100% výkon po celou dobu utkání a střídáme lepší pasáže s horšími. Zejména ve vyrovnaných zápasech se to projevilo a negativně to ovlivnilo převáděnou hru a bodový zisk.  
Dlouhodobý stěžejní cíl pro hráče, aby se nebáli hrát a byli v zápase aktivní v obranné i útočné fázi hry se postupně pomalu daří plnit. S optimismem tak vstupujeme do náročné zimní přípravy s očekáváním dalšího herního posunu v jarní části sezóny. 
 
U13 "B" - MLADŠÍ ŽÁCI "B"
Hlavní trenéři: Vladimír Forejt, Tomáš Pösl
Asistenti trenérů: Vlastimil Čelustka, Josef Šindelka ml.
 
HODNOCENÍ: Úvodní zápasy nám vyšly po herní i výsledkové stránce a pohybovali jsme se na špičce tabulky. Ještě více než postavení v tabulce nás v úvodních kolech těšil herní projev, který se blížil našim představám a aktuálním možnostem hráčů. Bohužel jsme nebyli schopni výkony potvrzovat v závěrečných zápasech, kdy jsme zaznamenali některé nevýrazné individuální výkony, které negativně ovlivnily celkový obraz hry a výsledky. Potvrdilo se to, co hráčům říkáme, pokud chceme být konkurence schopni nejlepším týmům, tak musí všichni naši na hřišti fungovat (chtít hrát). Proto již budeme na kluky v tomto směru mnohem náročnější/přísnější. 
 
U13 "C" - MLADŠÍ ŽÁCI "C"
Hlavní trenéři: Filip Hartman
Asistent trenéra: Tomáš Pospíšil
 
HODNOCENÍ: Hodnotili bychom pozitivně ofenzivní pojetí hry kluků, dobré napadání a tlak na bránu. Co nás trápí je mezihra. Kluci většinu akcí řeší individuálně, nebo přihrávkou na obsazeného útočníka. Klukům to zatím vychází, nicméně při hře s kvalitním týmy to už fungovat nebude. To, co nás baví je to, jak se parta semkla a tým šlape. A i když máme ještě hodně práce, těšíme na jaro.
 
U11 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Hlavní trenéři: Jiří Porada, Pavel Blahoňovský
Asistent trenérů: Julius Fabula
 
HODNOCENÍ: V průběhu podzimu jsme dali šanci všem našim hráčům a snažili jsme se o kombinační a rychlý fotbal s prvky napadání. S výsledky spokojeni sice moc nejsme, ale nestavíme je na první místo. Důležitější je pro nás kluky v zápasech rozvíjet a snažit se je motivovat k co nejlepším výkonům. Bohužel se nám stávalo, že jsme měli na zápasy velké počty omluvenek a nemohli jsme ustálit naše nominace. Z toho pramení i naše výkony, které byly jako na houpačce. Kluci si mohli také v zápase vyzkoušet, jaké to je hrát na půlku hřiště, které nás čeká příští sezónu. Přes zimu nás čeká hodně práce, kdy už se budeme pomalu připravovat na příští sezónu. Věříme, že budeme na jaro dobře připraveni a hra, o kterou se snažíme se bude jen a jen zlepšovat. 
 
U10 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Hlavní trenéři: František Kožený, Ondřej Höpfler
Asistenti trenérů: Chafiz Chamet, Jakub Sklenář
 
HODNOCENÍ: Podzimní sezóna nám ukázala, že jsme nejen schopni konkurovat, ale i vyhrávat, a to někdy i výrazně. Dokázali jsme sestavit dva vyrovnané týmy, které se navzájem podrží, a když to jednomu nejde, tak zahraje druhý nebo naopak. Jsme schopni tedy střídat týmy v půlce zápasu a přesto odejít s výhrou. V součtu 12 zápasů jsme dokázali 10x vyhrát a 2x prohrát a to vždy o jediný gól. Kluci nastříleli 295 golů, do naší brány jich padlo 155. Pokud by existovala tabulka, tak do jarní sezóny vstupujeme na prvním místě 
Musím vyzvednout nejen výsledky, ale i samotnou hru, kde jsou vidět jak individuální akce, automatické obsazování hráčů, kombinace a nádherné přihrávky, které jsou zakončeny gólem. Samozřejmě, že je zde ještě spoustu práce, ale myslíme, že jsme vykročili správnou nohou a tým si sedl jak po hráčské, tak trenérské stránce. Věříme, že budeme na jaře zase dobře připraveni a obhájíme naše výsledky.
 
U9 - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
Hlavní trenéři: Lukáš Křepela, Kamil Varhánek
Asistenti trenérů: Michal Vašek, Luboš Krigovský
 
HODNOCENÍ: Podzimní část sezóny jsme zahájili týdenním soustředěním, kde kluci nabrali fyzičku a věnovali jsme se zdokonalování individuálních dovedností a týmové hře. V průběhu sezóny jsme odehráli celkem 12 zápasů, ve kterých kluci ukázali bojovnost i technické parametry hry. Nejdůležitější je však radost ze hry, která z nich byla vidět, a chuť dále se zdokonalovat. To celý tým hráčů i trenérů povzbuzuje a motivuje k další práci. V zimní části budeme trénovat převážně v hale a také se budeme účastnit turnajů, které kluci milují a těší se na ně. 
 
U8 - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
Hlavní trenéři: Martin Caithaml, Pavel Synek
Asistent trenérů: Jan Všetečka
 
HODNOCENÍ: Podzimní část sezóny byla pro všechny kluky první fotbalovou sezonou.Všichni jsme si zvykali na 90 minutové tréninky a pravidelný zápasový režim. Mistrovské zápasy nám ukázaly, že kluci si již osvojili spoustu fotbalových dovedností. Postupně během podzimu se naše hra zlepšovala a objevovali se v ní nové prvky, které kluky učíme. Ve hře se snažíme kluky nabádat k odvaze při kličkování, plnému nasazení a koncentraci po celý zápas. Snažíme se je naučit všechna fotbalová pravidla, fotbalovou techniku a základy správného postavení na hřišti. Zatím neřešíme týmovou hru, souhru skupin, přihrávky. Jako trenéři jsme spokojeni s přístupem hráčů i rodičů. Máme neuvěřitelnou průměrnou účast hráčů na tréninku 66%. Vezeme se na vlně nadšení. Kluky i trenéry to jednoduše baví. Všichni si určitě přejeme, aby nám to vydrželo co nejdéle. Těšíme se na jaro na pokračování povedené sezóny.
  
PODZIM 2023 - HODNOCENÍ TRENÉRŮ MLÁDEŽE
POSLEDNÍ ZÁPAS
Tj Sokol Bílá Hora
1
:
4
Muži A
Číst více
POSLEDNÍ ZÁPASY
PŘÍŠTÍ ZÁPASY