Vyhlášení mikulášského turnaje

V sobotu 2. prosince 2023 se na stodůlecké umělce odehrál 17. ročník Mikulášského turnaje o "Stodůlecký mikulášský tuplák". Sníh nám během pátečního dne zasypal hrací plochu, a tak se první aktivita týkala odklízení sněhu, aby hrací plocha byla adekvátní k odehrání tohoto,
dnes již tradičního, turnaje. Turnaje se zúčastnilo sedm mužstev a co hráč, to fotbalista. Předvedené výkony udělali radost všem přihlížejícím a výkony zahřály u srdce všechny fanoušky dobrého fotbalu. Potěšil zájem mladých nadějí našeho fotbalu, když se Mladé pušky probojovali do zápasu o třetí místo, v němž na penalty zvítězili a obsadili tak krásné třetí místo. Čtvrté místo obsadili Kouzelníci z céčka, kteří všem ukázali, že na věku nezáleží a když se v mládí něco naučíš, tak ve zralém věku jako když najdeš. Krásné sedmé místo obsadili trenéři, kteří předváděli fotbal z jiné galaxie, ale díky heslu "mládí vpřed" nechávali body mladším fotbalistům, aby jim nevzali chuť do dalších tréninků a zápasů. Na šestém místě skončilo mužstvo Horká Krev a na pátém místě družstvo Brazzers. Ve finále si to rozdali mužstva Růžoví kluci a Vyndaný. Zápas se hrál na patnáct minut a Růžoví kluci ho ovládli suveréním způsobem, a tak po vítězství mohli před plnou klubovnou zazpívat vánoční koledu a poté převzít pohár pro vítěze. Závěrem nám dovolte poděkovat všem, kteří se na chodu celého turnaje podíleli. Organizační složka, hráči a hlavně obsluhující personál, který se staral o spokojenost všech účastníků turnaje v klubovně oddílu.

Vyhlášení mikulášského turnaje
Svaz Mládeže