Demi jsme s tebou

pomoc pro Demiho

Zdravíme všechny hráče, členy a příznivce Sokola Stodůlky,
rádi bychom Vás touto cestou poprosili o zvážení pomoci pro našeho hráče a kamaráda Demiána Mehinbašiće (14let). Demián již od jara velmi statečně bojuje se zákeřnou nemocí a podstupuje nyní velice nepříjemnou a dlouhou sérii chemoterapií. Demi i jeho rodiče jsou z toho už hodně vyčerpaní. Myslíme si, že právě teď je čas jim pomoci. Jsme přesvědčeni, že v Sokolu Stodůlky jsou lidé, kterým není jejich situace lhostejná. Pojďme prosím ukázat lidskou soudržnost a pomoci jim v jejich velmi vážné životní situaci.
Rodina nyní nutně potřebuje automobil (Demi nemůže jezdit do nemocnice MHD z důvodu velmi snížené imunity). Chtějí si pořídit nějaký starší vůz, ale jejich současná finanční situace jim to bohužel neumožňuje. Aktuálně mají auto půjčené, ale platba za pronájem je pro ně z dlouhodobého hlediska velice nevýhodná.

Pokud se rozhodnete pro finanční podporu, prosíme, zašlete částku převodním příkazem na níže uvedené číslo účtu (jde přímo o účet Demiánových rodičů)

Rodina Mehinbašić Vám předem velmi děkuje za jakýkoli příspěvek dle Vašich finančních možností.

Aleksandra Mehinbašić tel. +420 773 636 946

číslo účtu : 286364642 / 0300